| Ryo a întrebat:

Am o problema la pc cand ma uit la film sau pur si simplu pe youtube se vede de parca ar fi in "slow motion". Ce are si cum as putea sa rezolv asta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Depinde de browserul folosit, ca sa le vezi bine foloseste internet explorer si o sa mearga stas in varianta HD. Am reinstalat windowsul dar pe chrome sau firefox tot rau imi mergeau si cu IE nu am treaba deloc. Poti sa faci si defragmentare sau o curatenie cu tune up utilities 2013 - 2012 dar problema va persista, browserul e de vina ti-am zis.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia zi ce vechime are calc tau si cam ce componente are in el ca sa ne dam seama mai bine, cel mai probabil e out of date sau nu ai flash player sau nu ai facut update la acel serviciu!

| Cocochannel a răspuns:

Ce viteza ai? Fa-ti un "speed test" si vezi, poate ca e viteza mica.

| NONAME077 a răspuns:

Cred ca ai o problema cu memoria ram sau e virusat pc ul. da si u mai multe detalii

| ManStar a răspuns:

Intra din internet explorer daca tot asa merge...reinstaeleaza windousu cel mai simpluhappy

| Ryo explică:

Multumesc pentru raspunsuri browserul era de vina, totusi am instalat mozilla firefox de putin timp si imi mergea bine la inceput nu ma asteptam sa imi faca probleme. sad