| LucianShiAtat a întrebat:

am o problema, stateam eu pe laptop si am avut putina treaba, el de obicei cand nu umblu la el intra pe sleep, adica se inchide ecranul. Cand ma intorc la el sa misc din mouse nu se mai deschidea. L-am inchis si nu stiu ce avea ca nu se mai aprindea ecranul. Se auzea sunetul cum se deschide laptopul si beculetele dar nu se aprindea ecranul, va rog ajutati-ma. DAU FUNDAAAAAA!

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Apasă pe space sau închide-l de la buton și apoi o să-ți apară un meniu și selectezi „start windows normaly" din săgeți și apoi apeși pe enter, dacă nu poți de la buton îi scoți bateria.

| Feyenooord666666 a răspuns:

Apasa pe space sau pe escape si vezi ce face, daca nu inchide-l din buton, porneste-l si mergi la setari de time-out.