| ALYNAMARYA a întrebat:

Am o tableta Allview, alldro 2, speed + si nu mi se mai deschide. Am tiut-o la incarcat si cand apas pe butonul de pornire imi apare semnul de baterie care are in centru un triunghi cu semnul exclamarii si nu se deschide. Ce trebuie sa fac?

Multumesc anticipat! app.

Răspuns Câştigător
| Darkangelzn a răspuns:

Sa nu arunci garantia deoarece a crapat softu si trebuie sa te duci cat mai repede posibil cu ea la reprezentanta de unde ai cumparato sa ti-o schimbe sau sa ti-o repare.Astept fundita...

8 răspunsuri:
| ALYNAMARYA explică (pentru Darkangelzn):

Cum adica a crapat softul? din ce cauza?

| ALYNAMARYA explică (pentru Darkangelzn):

Nu a crapat softul cum ai zis. A fost o mica problema cu bateria, dar am rezolvat-o. Iti multumesc ca ai fost singurul care a respuns la intrebare, asa ca fundita :*

| fairy1910 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema? Tu cum ai rezolvat? Multumesc.

| ALYNAMARYA explică (pentru fairy1910):

Trebuie sa aiba bateria incarcata la maxim, sa o tii la caldura si sa tii apasat mult timp pe butonul de deschidere... asta este tot big grin

| Enache_Alexandru_1996 a răspuns:

Si mie mi se intamplase, tine-o la incarcat si apoi apasa pe butonul de deschidere si tine mult big grin

| ALYNAMARYA explică (pentru Enache_Alexandru_1996):

Multumesc mult. Asa am facut si am rezolvat.

Sarbatori fericite! :*

| Cristian_Zahan_1983 a răspuns:

Buna am si eu o problema m-i s-a descarcat dupa ce am incarcato si i-am dat drumu nu se deschide decat pana la sigla de android si se blocheaza.Am resetato si tot degeaba!
multumesc.

| geoshy99 a răspuns (pentru ALYNAMARYA):

Buna. si eu am aceeasi proble dar nu merge deschisa am tinut apasat aproximativ 10 min. si tot deageaba. tot asa imi apare. ramane blockat pe android