| TheTiger a întrebat:

Salutare.De craciun am primit o tableta [Allview Alldro Speed Duo 3]. Aseara, mi s-a descarcat.Am pus-o la incarcat pana dimineata.Acum 5 min, cand am scos-o de la incarcat, am vrut s-o pornesc, si cand apas pe butonu de pornire, se blocheaza la imaginea cu Androidu.
1.Ce as putea face? sad.Am mai avut o tableta, anul trecut, care tot asa s-a intamplat, doar ca aia nu mai vroia sa se incarce.
2.Ce face butonu ala mic de reset?

Răspuns Câştigător
| DAnc3 a răspuns:

Tabletele nu se lasa la incarcat cu zecile de ore ca li se distruge bateria, nu sunt ca telefoanele.

| TheTiger explică (pentru DAnc3):

Mi s-a intamplat din nou...
Nu, nu am tinut-o cu orele, doar peste noapte [cat am dormit, 5 ore]

5 răspunsuri:
| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Incearca sa apesi butonul de reset, am impresia ca reseteaza la setarile din fabrica.

| TheTiger explică (pentru DanyReyMisteryo619):

Am apasat. tot ramane blocata

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Poi ar trebui sa te duci cu ea de unde a fost cumparata si sa it explice ei, sau daca mai este in garantie du-te cu ea la garantie.

| TheTiger explică (pentru DanyReyMisteryo619):

Numai ce am cumparat-o... de craciun...deci da, mai am garantie. Oricum, am reusit sa o fac happy [i-a trebuit mai mult timp sa se incarce, doar atat, aprox 3 ore happy ]