| Maria_Ioana_1981_pH7M a întrebat:

am o tableta e-boda inteligence I100 cumparata acum 3 luni care a mers fara probleme.azi-noapte a stat intruna la incarcat,azi am deschis-o sa fac o poza, a raspuns la comenzi si brusc s-a blocat dupa care s-a inchis.cand incerc s-o deschid apare doar sigla bateriei.am citit instructiunile de resetare de pe site-ul lor,e-boda,insa nici nu se reseteaza,nu se intampla nimic.ce sa fac? va rog daca s-a mai confruntat cineva cu aceasta problema, sa-mi spuna.am o sumedenie de poze si filmulete cu copilasii si n-as vrea sub nicio forma sa le pierd! multumesc!

1 răspuns:
| DeejayAndr3y a răspuns:

Bună seară. Cred că lucrurile (virtuale) s.au pierdut definitiv.De obicei aşa se întâmplă la tabletele cu buget redus.Incercați sa o duceți la un sevice sau sa va luati o tableta de la un brand mai cunoscut.Altceva nu avem cum să vă ajutăm.Numai bine