| RapperulLucy a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy Tab 3. Mare lucru nu este instalat in ea dar totusi tableta nu se misca bine, jocul Subway Surfers abia se misca...
Un program va rog, sa o faca sa se miste mai repede, sa dispara lagu.

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Inchide din aplicatii intra in app settings. principalele aplicatii care trebuie sa le inchizi sunt google app store, google play services, youtube, facebook. primele doua mananca extraordinar de multa memorie.
alta aplicatie in afara de clean master pe care o mai poti incerca e SD Maid.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Fie o resetezi din fabrica, fie poti lua Clean Master. Clean Master curata fisiere nefolositoare, elibereaza ramii, minimizeaza lagul in jocuri si este si antivirus! Funda? PS: Eu am sters 6 GB nefolositori in 2 luni din telefon si 5 GB din tableta.

| RapperulLucy explică:

Am sa incerc! Mersi de raspuns!