| abcdc a întrebat:

am si eu cateva intrebari.de curand mi-am luat laptop si nu le am cu tehnologia..deci il bag la incarcat atunci cand se stinge el de tot.si de obicei cand bag mufa de la incarcator in laptop se aprinde singur ecranul.azi nu s-a mai intamplat asa. a trebuit sa-l sting tinand apasat butonul timp de 10 secunde si dupa s-a aprins. altadata intra in optiunea aceia 'hibernare', dar acum nu se mai aprindea deloc.Ce s-a intamplat de fapt? exista posibilitatea sa se arda? sau ce sa fac sa nu ard laptopul? ar fi bine sa-l bag de mai devreme la incarcat? voi in timp ce utilizati laptopul, chiar daca are bateria incarcata, il mai tineti la incarcat sau nu?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Tine-l la incarcat tot timpul pentru ca nu are nimic. Bateria se incarca exact cat are nevoie, nu se strica nimic.

| DNSK a răspuns:

Sfat! daca esti acasa scoate-i bateria si baga-l la curent! cand pleci de acasa, incarca-i bateria. in felul asta tine bateria mai mult! nu tine bateria in el si el la curent cat esti langa o sursa de curent

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La "Dragoste şi sex"?

Oare de ce s-au mai "inventat" acele CATEGORII de postări?

Postează la categoria potrivită, în caz contrar ţi se poate suspenda contul.

| Rune_Blade_1990 a răspuns:

Are probleme, se incalzeste prea tare, pune laptopu intr-un lighean cu apa