| Seby52 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare:
Acum cateva zile am luat un program in care te face meber pe un joc
Eu nu am anti-virus, asa ca am dat o la o fata sa vada daca e virus iar ea a zis ca e trojan si acum numai stiu ce are windows-ul imi zice sa bag din nou alea 2 CD-URI pentru windows si nu stiu sa sa fac, anti-virus nu pot sa iau, si daca ar putea sa-mi zica cineva cum sa scap de el as fi recunoscator!

3 răspunsuri:
| crouch a răspuns:

Daca ai luat un trojan reinstaleaza windowsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cum a zis si crouch, trebuie sa iti reinstalezi windowsul, daca nu stii, baga id yo_adytzu95 te ajut eu. astept funda

| Seby52 explică:

Baiatul care mi-a bagat Windousul, a zis sa nu iau anti-virusuri! Dc? El zice ca nu am nevoie! Dar asta e lege, sa ai anti-virus la calc...