| narcysutza a întrebat:

am si eu o intrebare destul de ciudata si nu stiu daca ma va putea ajuta cineva dar merita sa incerc. am un
Sistem Audio Logitech X 530 5.1 de cativa ani dar pana anul trecut am avut un calculator iar acum am un laptop de la HP si am o problema cu bassul de la sistem desi are in spate un un buton pentru a micsora sau mari bassul tot e prea puternic pentru mine adica eu stau la bloc la etajul 4 si e totusi destul de urat pentru vecini si pe bune ca e prea rau se misca pana si paharul dupa birou fiindca recunosc ascult muzica destul de tare dar ma enerveaza rau mai imi trebuie niste luminite si zici ca sunt in club atar de tare se simte bassul... daca aveti vreo propunere va rog mult...am incercat la control panel si nu ma ajuta cu nimic iar in bara la calcultor aveam o aplicatie pentru asta dar la laptop nu o gasesc n.am decat o chestie pentru volum atat. merci anticipat

1 răspuns:
| LucianStroe a răspuns:

Te-ar putea ajuta player-ul cu care asculti muzica, daca are Equalizer... De exemplu Winamp are, si-i tai basii de acolo.