| bianca20 a întrebat:

Am si eu o intrebare! M-i se misca foarte greu calculatorul! Si internetul, dar poate e de la retea.Darpoate fi si de la RDS RCS! Dar nu doar internetul mi se misca greu, dar si folderele si tot! Chiar nu stiu ce se intampla. Daca aveti vreo idee..Va rog foarte mult! Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E posibil sa nu fi facut defragmentare sau curatare la hard disc de aia sistemul operativ afecteza atat windowsul cat si internetul. Baga-ti cc cleaner si da-i bataie ca el se ocupa de mizeria acumulata in windows.

6 răspunsuri:
| bianca20 explică (pentru mgtow):

Am facut defragmentarea.Si ce e cc clear? Aa il am.

| mgtow a răspuns (pentru bianca20):

Nu merge mai bine?

| bianca20 explică (pentru mgtow):

Faza e ca nu stiu ce sa fac.Cum sa curat. Te rog sa imi dai mai multe detalii! Te rog foarte, foarte frumos!

| monstrulet a răspuns:

Daca merg toate greu, nu e de la internet.
Ai scanat de virusi in ultima vreme? incearca cu malwarebytes free.

| mgtow a răspuns (pentru bianca20):

E disponibil si in romana acel program, cand il deschizi dai analyze sau analizeaza apoi cealalta optiune de langa el ruleaza cleaner.

Răspuns utilizator avertizat