| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am reformatat calculatorul de ceva timp si totul merge bine. Doar ca folderele se deschid mai greu ca inainte. Si unele jocuri merg la fel de greu. Internetul merge foarte bine. Am AV am scanat nu am nimic. Am defragmentat dar aceeasi problema. Am CCleaner si TuneUp utilities si tot asa imi face. Cum pot rezolva problema?

1 răspuns:
| Mister5 a răspuns:

Sigur nai problema cu memoria ram? de obicei la foldere depinde cate fisiere si de ce dimensiuni sunt in ele, jocurile depinde de grafica, internetul foloseste alt browers, schimba antivirusul... dar parerea mea e ca e de la placutele de ram de acolo iti merge sacadat iti gandeste greu happy rezolvare : scoate si baga rami, incearca alt windows