| Ionnella1994 a întrebat:

Calculatorul meu merge cam greu, aveți idee de ce?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sn4k3 a răspuns:

Virusi, multe jocuri/programe.

| YokiSuzi a răspuns:

Depinde, daca ai calculatorul praf si ai multe jocuri instalate pe el o sa ti mearga foarte prost/ai virusi. Instaleaza ti un antivirus si dai un full scan

| Ionnella1994 explică:

Chiar nu am jocuri instalate, doar league of legends, viruși nu am... De câteva săptămâni merge greu și nu înțeleg de ce, pana acum mergea ok

| StoenicaClaudiu a răspuns:

Daca ai windows-ul instalat de mai mult timp (1-2ani) acesta poate sa fie virusat sau sa se acumuleze multe date pe hard-disk (Ma refer la fisierele temporare sauprea multe programe sau jocuri instalate) Imi poti spune ce procesor ai si cata memorie ram si rom ai?