| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am reformatat calculatorul de ceva timp si totul merge bine. Doar ca folderele se deschid mai greu ca inainte. Si unele jocuri merg la fel de greu. Internetul merge foarte bine. Am AV am scanat nu am nimic. Am defragmentat dar aceeasi problema. Am CCleaner si TuneUp utilities si tot asa imi face. Cum pot rezolva problema?

1 răspuns:
| enny_4220 a răspuns:

Uita-te in unitate la ventilator si stergel de praf. daca e cazul
si daca ai windows 7 te sfatuiesc sa-l schimbi ca face mofturi si de aia
s-ar putea sa nu mai ai memorie si se misca greu
sper ca este una din astea