| dydydeea a întrebat:

Am si eu o intrebare! (raspundeti doar daca stiti) deci. am vazut la o prietena ca sta deodata pe doua conturi de facebook...se poate una ca asta? Si daca stiti cum... spuneti-mi si mie plizzz, funda!

Răspuns Câştigător
| JustLife a răspuns:

Buna, pai e simplu, pai de exemplu statea pe mozila pe un facebook iar pe celalalt statea pe internet explorer!

4 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

S-ar putea sa foloseasca doua browsere.

| VivianneMnt a răspuns:

Deschizi facebookul cu doua browsere diferite. Google chrome si Explorer/Modzia/Opera de exemplu. Pe unul te loghezi cu un cont, si pe celalalt cu altul. Funda?

| dydydeea explică:

Va multumesc de raspunsuri! Gata am reusit si eu sa intru!:*

| sharlyn a răspuns:

Poi simplu ex intri pe google chrom te loghezi pe contul de facebook, dupa intri pe mozilla si te loghezi iar pe celalt cont.Sau pe Opera, internet explorer. happy