| Leahu_Alina_1989 a întrebat:

vreau sa descarc niste poze si filmari de pe un Samsung Galaxy S4 cu ajutorul cablului de date si nu pot. In telefon mi le arata in memoria cardului dar cand bag cablul de date, folder-ul in care le am pe telefon nici macar nu imi apare pe laptop...Ma poate ajuta cineva cu niste informatii. Multumesc!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da cunosc problema.și eu am un Samsung Galaxy Trend plus și nici pe Windows nici pe Linux nu pot descărca datele de pe card folosind cablul de date.
Eu procedez așa.Scot cardul de memorie din slot și îl introduc într-un cititor de carduri mSD și apoi îl cuplez la calculator.ideea e să nu ștergi folderele de sistem de pe card ca să nu ai probleme cu aplicațiile instalate pe card, etc.
Succes

| Leahu_Alina_1989 explică (pentru DeyCj):

O sa incerc sa vad daca merge si la mine. Multumesc frumos!