| Zmeurik1 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 si un laptop DELL si nu merge sa descarc poze cu cablul USB de la Samsung in el. Imi poate spune cineva de ce? Nici macar nu il citeste, l-a citit o data si acum nici macar nu mai apare. Am mai incercat in alt laptop, in MacBook dar e clar ca nu merge pentru ca e de la Apple. Va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| SabinaRsT a răspuns:

Poti transfera poze de pe mobil pe laptop cu ajutorul cardului de memorie, pe care il introduci in slotul de card al laptopului.
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| alexxxsseeee a răspuns:

Incearca sa descarci Kies Air si il activezi si iti va aparea un link si te conectezi pe calculator pe un browser. Cauti fisierul unde vrei sa downloadezi sau sa adaugi. Nici la Samsung Galaxy s3 nu merge cu cablul de date!