| VranceanuTania a întrebat:

De unde pot sa descarc si eu driver-ul pentru Samsung Galaxy S4? Vreau sa transfer niste fotografii in PC cu ajutorul cablului USB (cablul de datewinking ) si imi zice ca am nevoie de acest driver.
Funda raspunsului care ma ajuta! big grin

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu e nevoie de nici un driver. Daca ai widnwos vista sau superior original ma refer.
Oricum, daca nu te descurci, descarca de pe net Samsung Kies.

| VranceanuTania explică (pentru sltlp):

Am windwous Xp.winking
La ce ma ajuta Samsung Kies? :O

| sltlp a răspuns (pentru VranceanuTania):

Aici e problema.
Ai windows xp. E PREA VECHI.
Sa nu mai zic de cat e de ridicola sitatia, cand ai telefon de 2000 lei si calculator de 300 lei.
Mi se pare normal sa nu mai acorde suport pe sistemele astea vechi de operare...
Kies te ajut(Se presupune, nu garantez ca merge), sa conectezi telefonul cu pc-ul(driverele de fapt).

| VranceanuTania explică (pentru sltlp):

Gata! Am aflat la ce foloseste!winking M-a ajutat! Primesti funda!