| Pasaris437 a întrebat:

Am si eu o problema.Am cont pe Romtelecom my account si nu mai reusesc sa ma loghez.Mi-a mers bine pana acum cateva saptamani.Imi introduc adresa de e-mail si parola dau autentificare dar nu intra si ma da iar si iar sa bag parola si adresa de e-mail.Am schimbat si parola,ma gandeam ca asta este problema, dar tot la fel face.Am schimbat din nou parola ca sa ma pot loga si am dezactivat contul,apoi mi-am facut din nou cont.M-a logat atunci dupa ce am facut contul dar dupa ce m-am delogat, a doua zi iar a facut la fel.De ce oare? Am incercat de pe toate browserele posibile,mozilla,chrome,internet explorer, safari dar problema este aceeasi.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| TelekomRO a răspuns:

Până la remedierea situației semnalate, vă rugăm să modificați în browser adresa de URL pe care o accesați.
Astfel in loc de
https://myaccount.romtelecom.ro/ sau https://myaccount.romtelecom.ro/info/

- accesați adresa completă:
https://myaccount.romtelecom.ro/info/login.jsp

5 răspunsuri:
| TelekomRO a răspuns:

Apelați 1930 pentru suport specific în situația dvs.

| Pasaris437 explică (pentru TelekomRO):

Din pacate nu ma aflu in Romania.Se poate sa imi explicati aici cam ce este de facut? Va multumesc.

| TelekomRO a răspuns (pentru Pasaris437):

In principiu, se pare ca ati facut deja tot ceea ce se putea face fara suport specializat. Putem incerca sa va oferim sprijin specific daca ne trimiteti un mesaj cu identificatorii contului dvs (cod de facturare). Sau, din afara tarii, puteti apela +40212255930. Toate cele bune!

| Pasaris437 explică (pentru TelekomRO):

Codul de facturare este: 43020643702398. Sper ca se poate face ceva.Multumesc.

| Pasaris437 explică (pentru TelekomRO):

Multumesc.Asa a functionat. Sper ca se poate remedia problema.Inca o data, multumesc.