| M_5636 a întrebat:

Am si eu o problema cand vorbesc pe mess nu imi apare ce conversatia si nici nu pot primi nimic. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| dany1219 a răspuns:

Nu vezi scrisul sau ce? daca nu vezi scrisul urmeaza instructiunile

http://www.videotutorial.ro/? p=1922

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter, se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi, se da click pe HKEY_CURRENT_USER, dupa care Software, dupa care Microsoft, dupa care Windows, dupa care CurrentVersion, dupa care Internet Settings, dupa care se va sterge folderul Zones cu click dreapta pe el si delete Se inchide regedit si redeskideti yahoo messengerul

| maryanshmen a răspuns:

Si eu am patit la fel am inceracat ambele variante si doar a doua a mers insa dupa ce am dat un restart la pc aceiasi problema. Daca am vazut ca tot nu reusesc am reinstalat windowsul si acum merge.