| Alexandra_Gabriela_1995 a întrebat:

Am si eu o problema cu Pc de nu stiu ce sa ii mai fac.Nu pot sa vizionez absolut nimic online sau jocuri ce necesita flash player.Mereu am probleme cu plug-inurile. google chrome functioneaza din ce in ce mai naspa.A inceput sa imi face shokwave plug-in la toata pagina si dupa sa se inchida singura si daca ii dau pornire imi restarteaza pc.nu stiu ce sa fac sa rezolv chestia asta am incercat toate modalitatile posibile.:am reinstalat Chrome si flash playerul,chiar si windowsul, am dezactivat flash playerul de la chrome ca sa ramana cel instalat de mine si degeaba.ce as putea sa fac?
Dau fundita daca solutia voastra imi rezolva aceasta problema

2 răspunsuri:
| gazaru a răspuns:

Instaleaza Adobe flash player

| laurB a răspuns:

Instaleaza-ti si tu Opera.
http://www.opera.com/