| KaTTaLiN a întrebat:

am si eu o problema cu PC-ul.
A inceput sa se umple la epuizare Local Disk: C (locul in care se instaleaza fisierele). Tot apare mesajul sa curete fisierele vechi, dar degeaba. Nu am asa multe lucruri instalate si nu am mai instalat nimic dinainte sa se tot umple. Cred ca e un virus ceva. Cum pot sterge acele fisiere bagate de virus sau sa golesc ce nu imi trebuie?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Instaleaza ccleaner si ruleaza-l, o sa iti stearga fisierele temporare.

| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta pe my computer\proprietati\protectie sistem\debifezi C, D...\apply\ok si pentru inlaturarea fisierelor inutile instaleaza Advanced SystemCare™ PRO Edition (nu-l gasesti lasa-mi un mesaj cu id-ul tau si-l trimit prin mail)

| virusake a răspuns:

Ruleaza acest program:
http://www.filehippo.com/download_ccleaner/
E un cleaner excelent.