| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema. d. abia mi-am formatat calculatorul acum vreo 2 saptamani, si azi am scanat si am 3 virusi TR/Disabler.i.50, si nu stiu cum sa scap de ei. ca antivirus am Avira big grin chiar daca ii bag in carantina tot apar. ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| RaR a răspuns:

Bagatu avg 8, 5 si tii stergi automat cand se termina scanarea. Funda?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da poate fi vorba şi de un spyware nemernic. Încearcă spyboot şi poate ai noroc să scapi de viruşi.Succes.

| Liviu a răspuns:

Sigur de ce nu? te astept cu idd-ul tau in privat si te scap eu de eihappy
-.-

| andreivmarin a răspuns:

Reinstaleaza win, si i-ati un antivirus cu licenta ce este free nu este si bun, sau daca tot faci o schimbare i-ati un mac

| macgyver a răspuns:

Buna mai, vezi ca e un troian incepator sa spun asa. Nu face nimic rau decat ca se conecteaza pe un port si iti dezactiveaza securitatea de pe sitem. Eu zic sa te duci aici http://www.reclama-reclama.com/downloads sa scrii la cautare "antivir" si vezi ca iti da spybot search end distroy, il instalezi si vezi daca scapi de el. Este un utilitar foarte bun cu muklte premii obtinute. E si gratuit. Eu am scapat de vreo 22 de troieni asa.