| Yxha12 a întrebat:

Am si eu o problema, de 2 zile nu mai merge vocalele pe Whatsapp, pot trimite 1/2 iar apoi nu se mai aude, presupun ca e din cauza telefonului si cand vorbesc la telefon merge, dar sa trimit vocale sau sa caut pe google ceva cu microfonul nu merge, idei?

Răspuns Câştigător
| AdrianALT a răspuns:

Atunci sincer chiar nu stiu ce poate avea, de la telefon nu cred ca ar putea fi decat daca in cazul in care ar avea virusi, pun accent pe faptul ca si daca ar avea virusi, nu stiu vreun virus sa afecteze in special microfonul.

3 răspunsuri:
| AdrianALT a răspuns:

Posibil sa ai o versiune de whatsapp mai veche, incearca sa vezi daca nu merge sa o actualizezi!

| Yxha12 explică (pentru AdrianALT):

Acum l-am actualizat si tot la fel face, merge doar 2 vocale sa trimit iar dupa ce le trimit nu se aude nimic

| Yxha12 explică (pentru AdrianALT):

E ok, am rezolvat trebuia sa dau doar acutalizare la telefon, totusi multumesc