| Madu_5369 a întrebat:

Buna am si eu un telefon Zte-G N281 si nu imi mai merge touchscreen-un. ce pot face in situatia asta? cam unde as putea sa-l repar [sunt din targoviste] si cat ar costa? astept urgent mesaj funda:*

1 răspuns:
| XxAlexandruxX a răspuns:

Astea cu touch costa mult sa repari touch-ul in jur de 1 milion, dul la un service normal, dar la telefonul pe care il ai nu cred ca til poate face pentru-ca e cam ''disparut''de pe piata daca intelegi ce vreau sa spun