| panciu a întrebat:

Buna,
am un Black Berry si vreau sa stiu daca se pot primi faxuri pe el
daca da, ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| bogdanpavel a răspuns:

Da poti primi faxuri pe orice aparatura cu acces inetrnet si e-mail. Din experienta iti spun ca o sa ai probleme cu el daca folosesti messenger-ul si faxul, pentru ca in Romania exista un singur server de Blackberry, si ala foarte solicitat, deci mesajele trimise pe mess au toate sansele sa apara cu intarziere de ore...Cheer's

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. mai am o problema cu BlackBerry-ul meu si faxurile primite : nu mi le citeste; serviciul de fax internet la care am cont zice ca vine de la SO 5 pe care-l am.
aveti vreo idee cum se poate rezolva? va multumesc