| dragos20209 a întrebat:

Buna am un calculator care cand il deschid merge perfect (se invart fanurile totul merge ect.)dar singura problema pe care o am este ca atunci cand il deschid monitorul imi spune ca nu are semnal input. ajutatima va rog daca puteti trimiteti raspunsurile direct la pdragos66@gmail.com

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca merg ventilatoarele asta nu inseamna ca si calculatorul merge! Ventilatoarele merg doar prin simplu fapt ca sunt alimentate!

| Danzell a răspuns:

Ai placa dedicata? daca da cablul trebuie conectat la mufa care iese din placa.
in cazul asta probabil ai nevoie de un addaptor vga->dvi

| slowbeat a răspuns:

Verifica cablul de la monitor daca l-ai conectat bine, verifica si iesirea din placa video. Daca nu este cablul atunci ai o problema cu placa video.