| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am un calculator care de azi nu mai merge ma bag pe google scriu ceva si nu merge imi scrie ca nu este conexiune la internet si internetul merge, pana acum nu am avut probleme cu el l-am cumparat nou de la altex oare este virusat?

6 răspunsuri:
| albastrel123 a răspuns:

Daca il mai ai in garantie il poti duce la ei sa ti-l faca. Daca nu, e posibil ca placa de retea sa nu functioneze, poate sa fie si din softul calculatorului sau incearca toate cablurile de la internet sau poti incerca alt browser ca Mozilla sau orice altceva

| ioan452 a răspuns (pentru albastrel123):

Nici mozilla nu merge

| albastrel123 a răspuns:

Ce sistem de operare ruleaza pc-ul tau?

| ioan452 a răspuns (pentru albastrel123):

Nu stiu sa-ti spun nu ma prea pricep am mai vazut ca de ceva timp imi apare pe desktop activate windows go to pc settings and activate oare are legatura?

| IMihaitza a răspuns:

Daca inca e in garantie cel mai sigur ar fi sa il duci, la cu garantia.

Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa activezi windows-ul.

De unde stii ca merge internetul, daca scrie ca nu ai conexiune?