Întrebare recomandată | eli30 a întrebat:

Bună, am un card care nu mi-l citește calculatorul dar telefonul mi-l citește, ce pot să fac ca sa mi-l citească și calculatorul?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Schimba locul in care-l bagi. Si ai grija: cand il scoti din computer mai intai eject.

| MBcocos a răspuns:

Salut, pai cind vezi ca nu apare, intra in calculator si apasa click pe dreapta mpusului si acolo este refresh sau format si da mai intii refresh si dupa daca nu apare da format

| gabrielm33 a răspuns:

Vezi ce format este fat sau ntfs

| VasyAlex a răspuns:

Inseamna ca nu corespunde pc-ului(merge doar la telefoane).winking

| Justme111 a răspuns:

Incearca sa il bagi ma intai intr-un adaptor, poate va merge

| Hidyja a răspuns:

De cât este cardul