| Diane23 a întrebat:

Am un card de memorie de 4 GB caruia i-am pus parola si am uitat-o, dar telefonul nu mi-o cere niciodata. Totusi as vrea s-o aflu in caz ca voi avea nevoie de ea vreodata. Cum pot recupera parola si de ce nu mi-o cere telefonul? Multumesc pentru raspuns.

1 răspuns:
| pretty34 a răspuns:

Tel n-o sa-ti ceara niciodata parola, este doar de protectie; in cazul in care il introduci in alt tel/PC n-o sa ti-l citeasca. Incearca sa-ti amintesti parola si oti s-o dezactivezi de la tel. (meniu-media-card options si stergi parola). O alta solutie nu stiu.