| MdaNst a întrebat:

Am un finepix ax 350 de maxim un an si cam de o saptamana nu imi citeste cardul..adica imi zice: "cartela neinitializata". Inainte de asta am bagat cardul in alt aparat si de atunci nu a mai mers.L-a afectat faptul ca am bagat cardul in alt aparat?

1 răspuns:
| Gabi05 a răspuns:

Nu l-a afectat.
Si eu am patit odata la fel, doar ca la mine si-a revenit dupa 5 zile.Adica l-am scos din dispozitiv si l- am lasat pe birou cardut. Dupa cateva zile voiam sa-mi iau card nou, dar l-am mai ptobat odata pe cel "defect" si a functionat.
Posibil sa fie si la tine aceiasi situatie.Dar nu stiu sigur cate zice nu va merge la tine.