| Mytza_2331 a întrebat:

Buna am un iPhone 3G si am descarcat pe pc iTunes 10 i-am bagat cablul de date personal si l-am sincronizat, i-am dat la stored mi-a aratat ca se storeaza si de atunci iPhone-ul imi arata pe ecran cablul de date cu o sagetica si pictograma de la iTunes. Ce i-am facut? si daca i-am facut ceva ajutati-ma va rog! 11

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Depinde daca a fost decodat este posibil sa ai probleme...cel mai bine mergi cu el la service sa ti-l faca profesionistii.
In iTunes trebuia sa se sincronizeze usor si vedeai si ce deblocare ai flosit!