| anonim_4396 a întrebat:

am un laptop asus K51AE si am windows 7 si nu stiu cum sa instalez camera web sa pot face poze ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Nu am inteles: ai camera web instalata si nu poti face poze, sau nu e instalata deloc? Daca nu e instalata o instalezi de pe cd-ul original sau descarci driverul de pe net. Daca e deja instalata descarca un programel (de ex. Amcap) de vizualizare a camerei web, cu care poti face poze si filmulete. Succes!

2 răspunsuri:
| carmynutza a răspuns:

Pai imi merge pe mess da doar pe mess, daca vreau sa o deschid nu stiu de unde am cautat peste tot si am instalat si driverul dar degeaba, am inteles de la cineva ca nu ar fi compatibil cu windows 7 doar cu vista thinking

| carmynutza a răspuns:

Am descarcat amcap si merge! mersi mult de raspuns... fundabatting eyelashes