| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Lenovo G50-70 si nu stiu de unde sa ii reglez luminozitatea, pentru ca este foarte puternica, imi deranjeaza ochii, consuma baterie si nu imi place cum se vad culorile. Am pe tastatura doua butoane F11 si F12 cu soare pe ele, dar nu se intampla nimic atunci cand le apas. Am incercat si in combinatie cu Fn din cate am inteles si tot degeaba. M-ati putea ajuta?

2 răspunsuri:
| Adytza_Adytza_1996 a răspuns:

Combina-le cu tasta care are simbolu windows. ului pe ea

| AntoniaMaariaa a răspuns (pentru Adytza_Adytza_1996):

Am rezolvat. Problema la mine a fost lipsa unui driver, pentru ca ieri mi-am instalat windowsul...Acum imi merge.