| AlexandraImiplaceciocolata a întrebat:

Cum pot seta luminozitatea mai mare la laptop ( Samsung)? Am incercat toate modalitatile pe care le-am stiut. sad Atunci cand este la incarcat are luminozitatea la maxim, cand il scot din priza luminozitatea scade la minim. Am incercat sa reglez din tastatura dar nu functioneaza. Am incercat la setarile bateriei dar nici asta nu funcioneaza... sad

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai daca nu instalati driverele...cum sa mearga...

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Du-te la control panel la hardware si sount si la power option dai CU INCARCATORUL SCOS HIGH PERFORMANCE.

| Ade69x1 a răspuns:

Asta am patit si eu, tot laptop Samsung am, intra in Samsung Update si instaleaza drivere-le