| HyperSensitive a întrebat:

Buna,
Am un router TP-Link TL-WR841N si sunt conectat la internet prin conexiune pppoe. Problema e ca din cand in cand(la 2-3 zile) routerul isi pierde conexiunea la internet si trebuie sa il scot din priza, apoi sa il bag inapoi. E routerul defect?

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Am avut si eu router din ala si de o luna l-am transformat in repeater ca mi-am luat altul mai calumea. Si la mine se bloca tot cam asa dar aveam pe el undeva la 7-8 consumatori conectati constanti la el(2 laptopuri, 3 telefoane, 3 tablete).