| LoveYou_6409 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Note de mai bine de un an si nu am avut nici o problema legata de memorie. Astazi, cand am vrut sa intru in "Galerie" am primit o notificare cum ca numai am memorie. De asemenea, nu pot accesa nici playerul muzical, nici anumite aplicatii, adica tot ce aveam pe cardul SD. Am intrat in setari, in spatiu de stocare, la "Cartela SD" apare ca este activata, insa la "Stocare USB" am optiunea "Activare cartela SD" care nu merge. Daca ar putea cineva sa ma ajute, as fi foarte recunoscatoare. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| ElGreco21600 a răspuns:

Deci e o problema ori cu respectiva cartela sd, ori cu cititorul sd din telefon. ai incercat sa pui cartela si in alt telefon? daca nu merge nici in alt telefon, atunci s-a dus cartela aia...