| Noname_6326 a întrebat:

Am un Samsung SGH-e250 si aveam cod de siguranta la el. Dupa o perioada indelungata de nefolosinta l-am uitat si astfel am reusit sa-l blochez. Iar acum imi spune"telefon blocat". Ma poate ajuta cine? Se poate face ceva?happy Please help! Dau funda!happy

4 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Www.formu.softpedia.com ->terminale mobile -> Samsung -> modelul tau...mai departe te descurci;)

| judgement a răspuns:

Intrii acolo pe forum unde ti-am zis, si cauti si tu exact

| Noname_6326 explică:

Pai si? mai departe unde dau? nu ma descurc:d

| vieriuiulian12 a răspuns:

Inchidel si apasa tastele:volum + si - home si butonul de aprindere toate odata, nu le dai drumul pana cand nu se aprinde. Cu ajutorul butoanelor de volum selectezi reset factory, dai ok cu butonul home.Cardul trebuie sa fie scos din tel. pozele contactele muzica se vor sterge vei ramane cu setarile din fabrica