| iussa a întrebat:

Am un SAMSUNG Wave GT-S5250 si as vrea sa ma ajutati cu un site de unde pot descarca teme si aplicatii pentru el

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Magazin Play(Google Play).Ai iconita pe telefon.Trebuie sa iti faci cont pe Google.

| VyKond a răspuns:

Din moment ce ai ANDROID cel mai sigur mod ar fi sa le iei de pe Google Play pentru ca atunci cand iei aplicatii de pe alte site-uri telefonul iti va spune ca nu sunt sigure ( trebuie sa faci cont de Google)