| Oprea_Calina_1994 a întrebat:

AM un telefon a5 2016 si astazi, cand i-am dat restart, nu a mai pornit, nu mai raspunde la comenzi doar butoanele de intoarcere si apl recente raman aprinse... l-am bagat si in laptop, dar fara speranta... ce trebuie sa fac. repet, nu merge nici touch-ul nici nu apare nimic pe ecran

3 răspunsuri:
| serban57 a răspuns:

Trebuie sa-l duci la service. Telefonul tau s-a brickuit. Nu ai ce sa-i faci acasă.

| CM7YRE a răspuns:

In laptop nu se aude nimic cand il conectezi pe usb? nici cu hard reset nu functioneaza? https://www.ifixit.com/Guide/How+to+Hard+Reset+Samsung+Galaxy+A5/47341

| CPAElites a răspuns:

I-ai scos bateria?