| adisuk18 a întrebat:

Sall am un laptop HP p dv6000 nu merge butoanele de volum control e pe touch am bagat un driver dar nimic care stie ce sa-i fac sa le activez? dau funta tongue

4 răspunsuri:
| FelixDilanMen a răspuns:

Fai un sitem recovery...

| adisuk18 explică (pentru FelixDilanMen):

Acu 2 zile i-am bagat windowsu am avun 7si i-am bagat xp nici p 7 nu mi-a mers il am de 1 sapt l-am luat de la cineva fara drivere mi-a zis ca pentru butoane sa caut driverele le-am luat da deageaba.

| cosmin_3534 a răspuns:

Buna! Am si eu HP aseamator cu al tau numai ca el meu este 7.Am avut problema ta dar la mine a fost doar un buton.Am cautat prin setari si deodata imi mergea incearca si tu

| adisuk18 explică (pentru cosmin_3534):

Pai care setari?