| Lololololol26202827 a întrebat:

Am un telefon Asus zenfone 3 max (display 5.5). Am camera de 16mp dar de cand l-am cumparat, pozele imi ies doar in ceata (am incercat sa setez orice si nimic). Un prieten a zis ca sa incerc sa vad daca pot schimba cu ajutorul Root-ului. Se poate cu root sau e nevoie de altceva?

2 răspunsuri:
| Alberto0512 a răspuns:

Depinde de situatie, daca umbli in radacina telefonului fara ca macar sa stii poti face mari probleme telefonului si nu se mai poate face nimic daca umbli pe unde nu trebuie... poate din cauza bandei flexibile de la camera sa nu faca bine conectorii

| Lololololol26202827 explică:

Si pozele cu camera anterioara, imi ies bune. Doar cea de pe spate e rea