| MariSanda a întrebat:

Am un telefon mpman ph550, i-am bagat un card de memorie de 2GB si aplicatiile nu mi se descarca pe card spunand ca nu este spatiu. Ce sa fac? Am auzi ca unele aplicatii nu merg pe card, dar am incercat cu mai multe si niciuna nu merge.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand iti spune de spatiu se refera la spatiul de pe memoria interna (a telefonului). Pentru ca aplicatiile se instaleaza automat in memoria telefonului nu pe card. Daca stergi aplicatii vechi sa vezi ca merge.

| MariSanda explică (pentru darrio2007):

Nu merge...