| Ladybuug a întrebat:

Am un telefon Qtek 9100 si este in spaniola. Stie cineva unde sunt setarile? Funda! Raspuns urgent, va rog!

Răspuns Câştigător
| Doddel a răspuns:

Uite e simplu intrii pe net la un dictionar in spaniola vezi cum se spune la setari in spaniola, si la limba si asa mai departe si o sa reusesti nu avem e unde sa stim altfel

3 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Uite e simplu intrii pe net la un dictionar in spaniola vezi cum se spune la setari in spaniola, si la limba si asa mai departe si o sa reusesti nu avem e unde sa stim altfel,. incearca

| Ladybuug explică:

Cat ca nu meritai phbbbbt.

| gfy a răspuns:

Pe http://android24h.info gasesti raspunsul.