| zer0 a întrebat:

am un telefon SE W910i( http://www.danmobile.ro/popup_image.php/pID/335 ) si nu imi merg butoanele de pe clapita adica ala verde cel rosu, sagetile C-ul si celelalte. cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| vladdd_1526 a răspuns:

Sall...ii dina cauza foliei- banda flex.trebuie schimbata si dupa aia o sa-ti mearga... funda?

1 răspuns:
| zer0 explică:

Nu e asta pentru ca atunci cand las clapita merg butoanele(nu toate). si fara fundita pana nu primesc ce imi trebuielaughing