| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Am văzut ca mulți pot distribui pe Instagram (la story) poze de pe anumite pagini, am tot încercat și nu am reușit. Eu am iPhone și nu înțeleg cum ar trebui sa fac pentru a apărea,, Adaugă in povestea ta" poza pe care vreau sa o pun. Încerc de zile bune și nu reușesc. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| SiA31 a răspuns:

Nu știu cum e la IPhone, dar acolo la Instagram, sub postare, sunt 3 butoane.
♡ - like
? - coments
Și ▶️ - share
Dacă apeși pe ▶️, apare lista ta de urmăritori, iar deasupra lor scrie : "afișează în povestea ta".
Atenție! Postările pot fi "share-uite", numai dacă acel cont a cărei postare vrei să o distribui în povestea ta, NU este privat! ^-^

| Anaasstasssssiaa explică (pentru SiA31):

Da, dar nu merge crying