| emmaangel a întrebat:

am vrut sa fac un dvd pentru dvdplayer in Nero si am incarcat o subtitrre in format *sub, care nu pornestecrying Ce trebuie sa fac ca subtitrarea sa porneasca pe dvdplayer(lg, destul de performant)? Multumesc mult dau fundita:*
XOXO:*

Răspuns Câştigător
| symy16 a răspuns:

Inainte de a scrie dvd-ul sa ai numele subtitrarii la fel cu cel al filmului si apoi sa modifici extensiile, la film pui. avi si la subtitrare pui.srt sau. sub bafta! daca nu merge mai intreaba

3 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Din cate stiu trebuie ca subtitrarea sa aiba acelasi nume ca si filmul si sa fie in acelasi folder

| Gabystelistu95 a răspuns:

Ar trebui sa scrie in manual ce tip de subtitrari merg (daca merg) si ce pretentii are la numele fisierelor respective, ca poate trebuie sa aiba aceeasi denumire cu filmul.

| emmaangel explică:

Multumesc mult tuturor:*