| Anca6991 a întrebat:

Am windows 10 pe laptop si dimineata si-a facut un update dupa care brusc nu a mai mers sa ma conectez la net prin wi-fi(prin cablu merge bine mersi). Pur si simplu nu ma lasa sa bifez casuta on. Driverul e ok, am incercat solutiile propuse si nimic. Stie cineva care ar putea fi problema si cum as putea sa o rezolv?

2 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Dezinstalează placa de wi-fi și reinstaleaz-o cu driverul de pe site-ul producătorului.

| Anca6991 explică (pentru ishallhelpyou):

Nu merge nici asa.