| Marii a întrebat:

Am si eu o problema cu conexiunea la wireless de pe un laptop. Pana ieri se conecta automat si cat se poate de normal, azi cand a fost deschis nu a mai mers sa fie conectat. Am incercat sa rezolv problema da pur si simplu nu vrea, de pe alte dispozitive pot sa ma conectez (gen telefon, alt laptop, un pc). Ce as putea sa-i fac?

1 răspuns:
| Eftimie_Marius_1970 a răspuns:

Ai incercat sa-l conectezi manual din Laptop, adia s te duci pe iconita din coltul din dreapta al ecranului, la Internet si sa il activezi, trebuie sa gasesti routerul tau si sa bagi parola, daca nu merge, desa ma depaseste