| Kasya a întrebat:

Am windows 7 si mi-a aparut o problema la tema.Nu merge sa mai pun aero. Aproape mereu cand il deschid apare aceasta problema.Dar daca dau la services-theme apoi restart functioneaza.Dar ce pot face ca sa nu mai dau mereu asa de fiecare data cand il deschid? Pana acum nu mi s-a mai intamplat.

1 răspuns:
| HadesSs a răspuns:

Nu e instalaza placa video, cauta driverul video pentru modelul tau de laptop sau descarca un driver checker pentru a instala corect toate driverele.