| Samy48 a întrebat:

are cineva samsung corby, eu am si nu merge sa trimit mesaj e imi apare cand vreau sa trimit "blocate", nu numai mie ci si la o prietena de-a mea dar mai am un coleg careare si el dar el poate sa trimita mesaje, voi aveti problema asta(ati avut )cum ati rezolvat-o big grin? fundita la primul raspuns care mergewinking

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Du-te la centrul de unde l-ai cumparat, eu asa am facut, si ei stiu ce sa faca.

2 răspunsuri:
| Samy48 explică:

Rvr, mi-as lua altul da abia mi l-am luat pe asta si ai mei nu o sa imi cumpere altul prea curandlaughing

| rvr a răspuns:

Hey samy nu zic ca samsung corby nu e bun dar nu stiu nu e asa de bun cum pare eu iti recomand sa il vanzi si sa iti ei un LG KS360 sau un SAMSUNG S5230 pink si e cam la acelasi pret crede-ma spre ca ti-am fost de ajutor